Bistro Dvůr Krasíkov

 

Na Krasíkově jsme v červnu roku 2009 otevřeli bistro. Od té doby už nás navštívilo mnoho návštěvníků a těší nás, že drtivá většina z nich se k nám každý rok vrací.

Jedná se o malé občerstvení s výdejním okénkem a venkovním sezením pro cca 30 osob za branou do našeho areálu, které je doplněno o houpačky pro děti. Další atrakcí pro návštěvníka jsou naše zvědavé kozy a kůzlata v bezprostřední blízkosti občerstvení a samozřejmě i možnost prohlídky areálu s jeho dalšími obyvateli z říše zvířat - nutrie, lamy, oslice Amálka, kamerunské ovce, jeleni, koně, ochočená divoká prasata Pepina a Lucinka, kachny...

Dáváme si záležet na tom, aby naše nabídka byla co nejvíce domácí a poctivá.

Přímo u nás na bistru pro vás s láskou k vaření a ke spotřebiteli připravujeme:

domácí husté polévky, čerstvý kozí sýr, nakládané maso na gril (krkovice, kuřecí steak), poctivý hovězí hamburger, zázvorový čaj a zázvorová limonáda z kořeněného sirupu, který pro vás připravujeme, a mnoho dalšího...

V sortimentu bistra dále najdete širokou nabídku nealkoholických nápojů - limonády a džusy, točené a lahvové pivo Bernard, výběr kávy a čajů a alkoholu.  Budete-li mít chuť jen na něco studeného, nabídneme vám nakládaný hermelín nebo třeba tlačenku, ale hlavně velmi oblíbený chléb se sádlem a škvarky. Nesmíme ale zapomenout ani na nanuky, sušenky, chipsy, apod. K výborné kávě z opravdového kávovaru (žádná instantní náhražka :) ) bude možno také ochutnat domácí koláče se sezónním ovocem.

Otevírací doba:

Míváme otevřeno hlavně s ohledem na počasí a roční období. Jedná se o sezónní provoz zhruba od dubna do října. V dubnu až červnu máme otevřeno od středy do neděle od 10 do 18 hodin. Od zhruba půlky června do půlky září pak máme otevřeno každý den.

Případné informace o změně otevírací době budou uveřejněny dle aktuálního stavu.

TĚŠÍME SE NA VAŠI NÁVŠTĚVU!!!


Váš Dvůr Krasíkov