Jízda na koni

Na našem Dvoře je možné si objednat jízdu na koni jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější jezdce. V rámci jedné vyjížďky svezeme 1 - 2 lidi. Každý zájemce si pod vedením zkušeného dohledu sám připraví svého koně pro jízdu, tzn. vyčistí si jej a nasedlá, poté se odebere s trenérem na vyjížďku do okolí našeho Dvora. Jako vhodné oblečení pro práci s koněm a jízdu na něm doporučujeme dlouhé přiléhavé kalhoty a pevnou obuv. Bezplatné poskytnutí bezpečnostní helmy je samozřejmostí.

Z provozních důvodů je třeba objednávat se na vyjížďku ideálně alespoň 3 dny předem. Děkujeme za pochopení. :)

Ceník jízdy na koni:

Vyjížďka do okolí - "Kolem Krasíkova" - 300 Kč/os. - doba trvání cca 1,5 hodiny včetně přípravy koně

                            - "Kolem Ovčího vrchu" - 550 Kč/os. - doba trvání cca 2,5 hodiny včetně přípravy koně

Ustájení vašich koní

Hledáte příjemné a klidné místo pro vaše koňské miláčky a zároveň krásné prostředí pro vyjížďky do přírody jak v létě, tak v zimě? Nabízíme vám naše prostorné boxy v nově zrekonstruovaných stájích. Boxy mají rozměr 3x3m. Jejich stěny jsou železné s výdřevou a umožňují tak vidět ostatní koně ustájené v sousedních boxech, takže se kůň necítí sám. Zároveň zajišťují svému obyvateli veškeré pohodlí a bezpečnost.

V ceně ustájení je zahrnuto pravidelné každodenní krmení senem. Všechny koně z naší stáje denně vypouštíme na pastvu do rozlehlých výběhů, takže mají možnost dostatečně se protáhnout.

V okolí našeho Dvora si užijete uchvatných krokovek i cvalovek po lesních cestách i loukách. A kdo má rád terénní jízdy přes brody, polomy a podobně, užije si je také.

Kapacita našich stájí je 14 boxů. V současné době je obsazeno již 11 z nich.

Do ceny nejsou zahrnuty náklady na kováře a případné další náklady - veterinární zásahy apod.

Cena ustájení:   1 den - 150 Kč

                        1 měsíc - 3.000 Kč

 

 

 

 


Váš Dvůr Krasíkov