Závěrečný country bál a Dvůr Krasíkov Country Dance Cup - 3. ročník amatérské soutěže v country tancích - sobota 1. října 2016

14.04.2016 00:00

Kdy: sobota 1. října 2016 od 20:00
Kde: stodola Dvora Krasíkova

Vše má svůj konec a tak i letošní sezóna bálů v naší stodole končí. Ale není proč smutnit, oslavíme to radostí, tancem a společně stráveným časem.

V průběhu večera proběhne avizovaný druhý ročník amatérské soutěže v country tancích - Dvůr Krasíkov Country Dance Cup - o putovní pohár Dvora Krasíkova. Titul z loňského druhého ročníku budou obhajovat mladé talentované tanečnice z uskupení The Cousins!
A hlavní cena? Vedle cedulky na putovním poháru Dvora Krasíkova to bude také poukázka na útratu ve výši 1.000 Kč na barech naší stodoly. Vybratelná okamžitě nebo na kterémkoli country bále v naší stodole během sezóny 2017. :)

O přísun dobrého jídla a pití se během večera postará osvědčená parta profíků za našimi bary, která vám splní téměř vše, co vám na očích uvidí.

Pro ty, kdo zatouží po protančené noci hlavu u nás složit, máme připravené i ubytování - na ubytovně nebo v nově vybudovaném penzionu. Neváhejte s rezervací! :)

Takže se na vás těšíme!

Vstupné: 80 Kč

Pravidla amatérské soutěže Dvůr Krasíkov Country Dance Cup:
- účastnit se může každý - jednotlivci i skupiny všech věkových kategorií
- vystoupení v délce min. 1 minuta 30 sekund
- libovolná choreografie v country stylu - párové tance i line dance
- Upozornění pro všechny! Jedná se o AMATÉRSKOU soutěž, takže si jí může zúčastnit jakýkélo nadšenec. Laická porota nebude hodnotit techniku a preciznost provedení, ale to, jak ji zaujmete. Úplatky jsou ale tvrdě trestány, tak pozor na to! :)

Přihlášky do soutěže a zvolenou hudbu ve formátu MP3 zasílejte na libuse.sittova@seznam.cz nejdéle do 28. září 2016.

 

 

 


Váš Dvůr Krasíkov