Po nabitém a bláznivém létě snad přichází klidnější podzim?

23.09.2009 22:49

Toto léto přivedlo na náš Dvůr desítky, možná i stovky, zvědavců, nadšenců a zájemců o to, co děláme a o možnost strávit nějaký čas u nás. Otevřeli jsme občerstvení, jehož hojná návštěvnost nás více než překvapila a i zaskočila. Začali jsme realizovat vyjížďky na koních nejen pro členy našeho jezdeckého klubu, ale především pro zájemce z řad turistů, jejichž finanční příspěvek za to, že si u nás mohou splnit své přání, sen či jen strávit volný čas, pokryje alespoň malou část nákladů na provoz stájí pro naše koně.

Dokonce jsme jeden týden na přelomu července a srpna zrealizovali i letní jezdeckou školu pro menší skupinu zájemkyň, které u nás strávily čas nabitý péčí o koně, tréninkem jízdy na nich a prací ve stájích.

Je těžké tady vypsat vše, co se za ty 3 měsíce naší odmlky stalo. A proto jsem vymyslela úkol pro členy našeho jezdeckého klubu. Alespoň si ověřím, jak poctivě čtou tyto webové stránky. A úkolem, za jehož splnění každého z nich odměním "prdelí" dle vlastního výběru, je:

Napište mi každý jeden krátký článek o tom, co se podle vás nejdůležitějšího stalo za poslední 3 měsíce na našem Dvoře. POZOR! Článek se může týkat jen našich zvířat! :)

Články mi, prosím, odevzdejte nejdéle do schůze JK Dvůr Krasíkov dne 11.10., která proběhne na Krasíkově.

Hodně štěstí a těším se na vaše příspěvky!


Váš Dvůr Krasíkov