Ubytování na Dvoře Krasíkov


V rámci areálu našeho Dvora Krasíkova vám nabízíme možnost ubytování ve dvou různých typech ubytovací kapacity. Takže při troše štěstí si u nás vybere každý pohodový turista, dovolenkář či člověk na pracovní cestě. :)

1. kategorie ubytování - penzion Dvůr Krasíkov

  • pokoje penzionu – všechny pokoje jsou dvoulůžkové a všechny jsou vybaveny manželskou postelí, kterou lze v případě potřeby rozdělit na dvě samostatná lůžka (toto je ale z provozních důvodů potřeba objednat předem). Dále má každý pokoj vlastní sociální zařízení s vanou či sprchou. Některé pokoje mají balkón.
  • apartmán penzionu – má 2 oddělené ložnice vybavené manželskými postelemi a rozkládacími pohovkami, 2 balkóny, vlastní koupelnu s vanou a WC společnou pro obě ložnice. Celková maximální kapacita apartmánu je 8 osob - 4 osoby na pevném lůžku a 4 osoby na přistýlkách.

2. kategorie ubytování - turistická ubytovna

  • I. pokoj – je v 1. patře a je vybaven čtyřmi palandami a stolkem se židlí – celková kapacita pokoje je 8 lůžek
  • II. pokoj – je v 1. patře a je vybaven šesti palandami a stolkem se židlí – celková kapacita pokoje je 12 lůžek
  • podkroví ubytovny – je vyloženo kobercem a slouží jako oddychový prostor nebo po doplnění matracemi jako další možná lůžková kapacita – celková kapacita podkroví je cca 10 lůžek
  • šatny a sociální zařízení v přízemí – jedná se o dvě oddělené šatny s uzamykatelnými skříňkami a vlastní sprchou a WC každé šatně. Dále o dvě samostatná WC. 

Turistická ubytovna je standardně v provozu pouze v letních měsících – květen až září. Mimo toto období je zde z důvodu nutnosti vytápění možné zajistit ubytování pouze na základě dohody předem.


Váš Dvůr Krasíkov